Proje Yönetimi

  Proje Yönetimi Teknik bir üniversitede istediğiniz bölümde eğitim almaya ve kariyer hedeflerinize istediğiniz gibi yön vermeye ne dersiniz? Kiev İnşaat Mimarlık Üniversitesi’nden tüm öğrencilere müjdeli bir haber var. Artık sınav şartı olmadan istediğiniz bölümlerde eğitim alabileceksiniz. Sadece lise diploması şartı arayan Kiev İnşaat Mimarlık Üniversitesi sayesinde istediğiniz puanı alamadığınız için hayallerinize veda etmek zorunda kalmayacaksınız. Üstelik Ukrayna’nın en iyi teknik üniversitelerinden biri olan Kiev İnşaat Mimarlık Üniversitesi’nde eğitim almanın farkını yaşayacaksınız. Her geçen gün kendini daha da geliştiren ve değiştiren Kiev İnşaat Mimarlık Üniversitesi yabancı öğrencilere kapılarını ardına kadar aralamaktadır. Lise diplomasıyla öğrenci alan Kiev İnşaat Mimarlık Üniversitesi hangi liseden mezun olduğunuza veya mezun olunan puan türüne de bakmamaktadır.

Proje yönetimi son dönemlerde çok popüler hale gelen bölümlerden biridir. Proje yönetimi alanında eğitim almak isteyen öğrenciler Kiev İnşaat Mimarlık Üniversitesi’ni tercih etmektedir. Ukrayna’nın başkenti Kiev’de hem kaliteli eğitim almak hem de Kiev’in güzelliklerini yaşamak isteyen öğrenciler vakit kaybetmeden Ukrayna’nın yolunu tutuyor. Kiev İnşaat Mimarlık Üniversitesi proje yönetimi branşında eğitim almak istiyorsanız hemen Kiev İnşaat Mimarlık Üniversitesi’ne kayıt işlemlerini gerçekleştirin. Hayallerinize kavuşmak için hem daha fazla geç kalmayın hem de kaliteli bir eğitim almanın ayrıcalığını yaşayın. 

Kiev İnşaat Mimarlık Üniversitesi Dil Eğitimi

  Kiev İnşaat Mimarlık Üniversitesi proje yönetimi bölümünde eğitim alan öğrenciler ilk yıl hazırlık eğitim almaktadır. Hazırlık eğitimi sonunda bir sınav uygulanmakta ve sınavda başarılı olanlar lisans eğitimi almaya hak kazanmaktadır. Kiev İnşaat Mimarlık Üniversitesi proje yönetimi lisans eğitim dili Rusça’dır. Öğrenciler hem hazırlık sınıfında hem de eğitim hayatı boyunca dillerini geliştirme imkanına sahip olmaktadır. Farklı ülkelerden gelen yabancı öğrencilerle arkadaşlık kurmakta ve dillerinizi pratik yaparak geliştirmektedir. Ukrayna’nın Kiev şehrinde halk Ukraynaca ve Rusça dilini konuşmaktadır. Kiev İnşaat Mimarlık Üniversitesi’ni tercih eden öğrenciler halkla kurduğu diyalogla da dillerini geliştirmenin ayrıcalığını yaşamaktadır.

Farklı ülkelerden gelen öğrencilerin buluştuğu Kiev İnşaat Mimarlık Üniversitesi kültür alışverişi yapmaya olanak sağlamaktadır. Sizler Kiev İnşaat Mimarlık Üniversitesi proje yönetimi bölümünde eğitim alırken farklı ülkelerden gelen öğrencilerle arkadaşlık kurma imkanına sahip olacak ve kendinize özel bir çevre yapacaksınız. Edindiğiniz uluslararası çevre sayesinde hem hayata bakış açınız değişecek hem de dil konusunda donanımlı bireyler haline geleceksiniz.

Kiev İnşaat Mimarlık Üniversitesi proje yönetimi alanında eğitim almak isteyenler zaman kaybetmeden kayıt işlemlerini gerçekleştirmelidir. Kontenjanlar dolmadan ilk grupta Ukrayna’ya gitme imkanına sahip olmak için hemen Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine gelin. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerinde çalışan donanımlı ve alanlarında uzman eğitim danışmanları hayalini kurduğunuz Kiev İnşaat Mimarlık Üniversitesi proje yönetimi bölümüne kayıt işlemlerinizi gerçekleştirecek ve sorun yaşamadan yurtdışı eğitim programının kapılarını size aralayacaktır.